„Dajesz drugiemu człowiekowi to co najważniejsze – nadzieję”

1%

KRS 0000204819

 

1% z podatku

Centrum Charytatywne Caritas to najnowsza placówka Caritas Archidiecezji Lubelskiej, która każdego roku otacza pomocą ponad 10 tysięcy osób – dzieci, seniorów, niepełnosprawnych i chorych.

Hospicjum Domowe, Ośrodek Rehabilitacji, Ośrodek Psychoterapii, Świetlica Arka dla dzieci, Klub Amazonek, Centrum Wolontariatu i liczne projekty aktywizujące – to wszystko sprawia, że każdego dnia staramy się zmieniać świat na lepszy.

Dołącz do nas i przekaż 1% – wspólnie z nami pomagaj potrzebującym. NASZ KRS 0000204819.

Jak przekazać 1%?

podatnicy rozliczający się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

  1. Po 15 lutego ich PIT zostanie automatycznie i bezpłatnie przygotowany przez system na podstawie danych zgromadzonych przez administrację skarbową; Twój e-PIT będzie dostępny dla Ciebie od 15 lutego do 30 kwietnia 2019r. elektronicznie na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl.
  2. Na portalu, po zalogowaniu się w usłudze będzie czekał na Ciebie twój e-PIT. To system automatycznie przygotuje i udostępni dla podatnika zeznanie roczne. Usługa wykorzystuje przy tym wyłącznie te dane, które posiada administracja skarbowa. Są to informacje od pracodawców, dane z ubiegłorocznych zeznań dotyczące ulgi na dzieci czy informacje o organizacji pożytku publicznego, którą podatnik wskazał rok wcześniej. OZNACZA TO W PRAKTYCE np. że jeżeli rok temu przekazałeś 1% na rzecz Caritas Archidiecezji Lubelskiej to system automatycznie wpisze KRS Caritas ponownie w tym roku, a jeżeli nie przekazałeś rok temu 1% na rzecz naszej organizacji, to aby to zmienić, będziesz musiał zalogować się do systemu i podać nasz nr KRS 0000204819;więcej o zmianach można przeczytać tu

dla pozostałych podatników nie rozliczających się na za pomocą formularza PIT-37 i PIT-38:

Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego dla nas  i darmowego programu do rozliczeń PIT (kliknij tu)